O nas

BMW Gazda Group Dąbrowa Górnicza

Samochody używane

W naszej ofercie znajdują się tylko wyselekcjonowane i sprawdzone samochody używane z potwierdzoną historią serwisową. Oferujemy samochody wszystkich marek oraz samochody na zamówienie.

To co nas wyróznia:

- Ponad 100 samochodów dostępnych od ręki

- Samochody z przedłużoną gwarancją oraz pakietem serwisowym

- Korzystne finansowanie oraz pakiety ubezpieczeń

 

Odwiedź nasz salon i się przekonaj

 

Autoryzowany serwis BMW – dlaczego warto?

To, co odróżnia nasz serwis BMW od nieautoryzowanych placówek to wyjątkowe kwalifikacje naszych mechaników. Regularne szkolenia i ogromne doświadczenie w naprawach BMW sprawiają, że są w stanie precyzyjnie zdiagnozować i zreperować każdy model tej marki. Ponadto, wszystkie prace w naszym serwisie są wykonywane zgodnie ze standardami BMW i z wykorzystaniem najlepszych, oryginalnych części zamiennych – powierzając nam swój pojazd możesz mieć pewność, że po serwisowaniu będzie on w pełni sprawny i gotowy do dalszej drogi.

Ponadto, na czas serwisu Twojego BMW zapewnimy Ci szereg udogodnień:

  • otrzymasz od nas samochód zastępczy,
  • na naprawy otrzymasz 12-miesięczną gwarancję,
  • jeśli planowana wizyta w serwisie jest krótka – zapraszamy do naszej kawiarni i luksusowej poczekalni, w której oczekiwanie na auto będzie wyjątkowo przyjemne.

Serwis BMW Śląsk – zakres usług

W naszym serwisie BMW w Dąbrowie Górniczej wykonujemy przeglądy gwarancyjne oraz przeprowadzamy wszelkie naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i blacharsko-lakiernicze.

W ramach napraw gwarancyjnych, zajmujemy się wszelkimi usterkami i nieprawidłowościami w działaniu Twojego BMW. Ponadto, wszystkie naprawy wykonywane są na koszt producenta – zarówno podczas podstawowego, jak i przedłużonego okresu gwarancyjnego.

Jeśli chcesz korzystać z profesjonalnej, gwarancyjnej obsługi swojego pojazdu jeszcze dłużej, skorzystaj z przedłużonej gwarancji BMW. Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy wszelkie kwestie, związane z przedłużeniem gwarancji.

Nasz serwis BMW zajmuje się również naprawami pogwarancyjnymi. Wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych – niezależnie od wieku pojazdu. Dzięki doświadczeniu i kompleksowej znajomości technologii BMW jesteśmy w stanie usunąć usterki w każdym modelu tej marki. Prace wykonujemy szybko i skutecznie, a koszt wykonywanych przez nas napraw niekoniecznie jest wyższy, niż w nieautoryzowanym serwisie!

Serwis blacharsko-lakierniczy BMW

Szkoda komunikacyjna? Odwiedź nasz serwis BMW na Śląsku! Kompleksowo zajmiemy się jej likwidacją oraz zadbamy, by Twoje BMW po naprawie nie straciło na wartości!

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem blacharsko-lakiernicznym, najnowocześniejszymi technologiami pomiarowymi i naprawczymi oraz doświadczoną kadrą. Posiadamy certyfikaty BMW, FCA Automobiles oraz Volkswagen Group. Powierzając nam auto możesz mieć pewność, że przywrócimy jego właściwości techniczne sprzed stłuczki.

Zapewniamy ponadto:

  • bezgotówkową naprawę szkody,
  • samochód zastępczy,
  • 12-miesięczną gwarancję na naprawę.

Nasi doradcy służą pomocą

 


Dział handlowy

Krystian Stolarski
Krystian Stolarski
Kierownik sprzedaży
tel. kom.: 885 269 023
Michał Mucha
Michał Mucha
Doradca ds. sprzedaży
tel. kom.: 885 269 090
Tomasz Cecot
Tomasz Cecot
Doradca ds. sprzedaży
tel. kom.: 885 269 038

Dział serwisu

Tomasz Trefon
Tomasz Trefon
Kierownik serwisu mechanicznego
tel. kom.: 885 269 040
Łukasz Janeczek
Łukasz Janeczek
Doradca serwisowy
tel. kom.: 885 269 050
Mateusz Nowicki
Mateusz Nowicki
Doradca serwisowy
tel. kom.: 885 269 046
Robert Puchała
Robert Puchała
Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
tel. kom.: 885 269 045